Vertikalūs ir horizontalūs turėklai

Turėklai gali būti gražiausias ir daugiausiai dėmesio sulaukiantis namų akcentas. Svarbiausia yra pasirinkti tokius turėklus, kurie puikiai tinka Jūsų namuose, dera prie stiliaus ir esant poreikiui gali būti nesunkiai pakeičiami. Būtent tokie yra vertikalūs arba horizontalūs turėklai, kurie dėl stiliaus įvairovės bei universalumo puikiai tinka tiek klasikiniuose, tiek moderniuose namuose.

Vertikalūs turėklai dažniausiai pasirenkami tuomet, kai patalpos aukštis yra gana nedidelis, tad norisi vizualiai kiek padidinti. Tokiu atveju labai puikiai tokia tokios detalės kaip užuolaidos, atitinkami tapetai arba turėklai, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo nepastebimi, tačiau realiai atlieka labai didelę naudą. Šiuo atveju vertikalios sijos kelia patalpą kuo aukščiau ir taip sukuriamas įspūdis, kad patalpa yra aukšta.

Kiek kitaip yra su horizontaliais turėklais, kurių paskirtis yra padaryti mažą erdvę kiek didesne. Galbūt todėl, horizontalūs turėklai dažniausiai pasirenkami tuomet, kai laiptai stovi koridoriuje. Tokiu atveju paprasčiau turėklai gali kardinaliai praplėsti erdvę ir net mažiausią koridorių paversti garbę užsitarnausiančią vieta, kurioje malonu būti. Kuo patalpa atrodo didesnė - tuo daugiau išskirtinių akcentų bei aksesuarų galima įkomponuoti ir tuo pačiu sukurti kuo stilingesnius namus.

Tiek vertikalūs, tiek horizontalūs turėklai pagal poreikį gana nesunkiai gali būti keičiami. Kai vieni pabosta - rinkitės kitus, kadangi jų permontavimas nebus labai sudėtingas. Svarbiausia montavimo darbus palikti specialistams, kurie pasirūpins Jūsų namų dekoru bei funkcionalumu.

Žinodami kokie turėklai geriausiai atspindi Jūsų namų stilių - rinkitės atitinkamus. Svarbiausia, kad šiuo metu turėklų pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas atras tai, ko ieško. Jeigu patiems pasirinkti yra labai sunku - pasitarkite su mumis. Įvertinę Jūsų poreikius bei galimybes pasiūlysime tokius turėklus, kurie geriausiai atspindi Jūsų pageidavimus. Mums svarbiausia, kad Jūsų namai įkvėptų pozityvumo bei stiliaus dvelksmo, kurį gauti galima kartu su kokybiškais turėklais!