Konsoliniai laiptai

Konsolinių laiptų gamyba

Konsoliniai laiptai dažnai pavadinami skrajojančiais laiptais, tad jeigu ieškote ko nors lengvo, paprasto, lengvai montuojamo namų akcento - šie laiptai yra geriausias ir labiausiai Jums tinkamas pasirinkimas.  

Tokie laiptai yra montuojami į šoninę konstrukcijos sieną. Šie laiptai labiausiai išsiskiria tuo, kad laiptai tarsi kabo ore, tad atrodo išskirtinai. Šie laiptai yra ne tik labai gražūs, tačiau ir populiarūs dėl suteikiamos erdvės. Kadangi šiuo metu populiarus minimalistinis stilius bei nedidelės kvadratūros namai - konsoliniai laiptai puikūs pasirinkimas. Šie laiptai yra saugūs, tad jais be jokių nesklandumų lips ir vaikai, ir gyvūnai.

Konsoliniai laiptai gali būti puikus pasirinkimas bet kokiuose namuose ir priklausomai nuo kiekvieno kliento poreikių sumontuojami tinkamiausi laiptai.

Konsoliniai laiptai labai giriami, kadangi:

  1. Kaip jau minėjome, konsoliniai laiptai atrodo labai estetiškai ir puikiai tinka bet kokiame interjere.
  2. Juos labai paprasta prižiūrėti ir nereikia jokių specialių priemonių.
  3. Laiptai yra labai tvirti, nesideformuoja, nekinta.
  4. Laiptų spalvinis atspalvis sukuriamas pagal kliento poreikius.
  5. Laiptai yra ilgaamžiai.

Konsoliniai laiptai yra montuojami ant metalinių konstrukcijų, taigi laiptai yra labai tvirti. Taip pat metalinės konstrukcijos gali būti sukuriamos pagal poreikius. Nuo paprasčiausių tiesių iki manevringų, kurie sukuria lengvumo pojūtį.

Šių laiptų konstrukcijos kaina priklauso nuo daugelio kriterijų. Svarbiausias jų - laiptų modelis. Patys pigiausi yra tiesiausi, tačiau jiems reikia daugiau vietos. Brangesni - susisukantys ir jie puikiai tinka nedidelės kvadratūros kambariuose arba koridoriuose.

Konsolinių laiptų išorinė pusė gali būti padengiama stiklu, kuris ne tik suteikia papildomą saugumą, tačiau tuo pačiu atrodo labai skoningai. Visgi, reikia nepamiršti, kad norint, jog stiklas atrodytų puikiai svarbu jį nuolatos valyti, tad įvertinkite savo laiko sąnaudas.

Konsoliniai laiptai - tobulas pasirinkimas tiek modernaus stiliaus, tiek klasikiniuose namuose. Jeigu ieškote kažko genialaus, tačiau tuo pačiu ir paprasto - šis laiptų tipas Jūsų namuose yra geriausias pasirinkimas.