Betoniniai laiptai

Betoninių laiptų gamyba

Laiptai yra labai svarbi pastato konstrukcijos dalis, kuri ne tik užtikrina patogų perėjimą į kitą aukštą, tačiau tuo pačiu suteikia namams išskirtinio jaukumo, dažnai tampa svarbiausiu akcentu namuose.

Betoniniai laiptai pasirenkami ne tik pramoninio tipo ūkiniuose pastatuose, tačiau ir gyvenamuose namuose. Išskirtinis bruožas - betoniniai laiptai dažniausiai įrengiami erdviuose namuose, kadangi jiems reikia nemažai vietos ir tik atviroje erdvėje atrodys skoningai.

Betoninių laiptų kaina kinta priklausomai nuo sudėtingumo. Žinoma, patys pigiausia laiptai yra tiesūs, kadangi jiems reikia mažiausiai medžiagų, montavimas yra greitas ir paprastas, nereikia ilgai svarstyti ir modeliuoti būsimų laiptų schemos. Visgi, žmonės dažniausiai renkasi netradicinių formų betoninius laiptus, kurie tampa stilingiausiu namų akcentu.

Siūlome platų skirtingų laiptų pasirinkimą, kad kiekvienas klientas pagal savo poreikius atrastų labiausiai jam tinkamus betoninius laiptus. Konsultacijos metu dažniausiai aptariami šie aspektai:

  1. Kokio aukščio laiptų pakopos Jums reikalingos.
  2. Kokios spalvos bus betoninės konstrukcijos.
  3. Kokio masyvumo bus betoninės konstrukcijos.
  4. Greta betoninių konstrukcijų bus montuojami mediniai ar metaliniai turėklai.
  5. Koks apšvietimas geriausiai atrodys prie pasirinkti laiptų.

Betoniniai laiptai jau iš savęs atrodo labai skoningai ir išskirtinai. Jeigu Jūsų namuose dominuoja minimalizmas - tai labai geras pasirinkimas, kuris leis namams įkvėpti kur kas daugiau naujų jėgų ir sukurti išskirtinį akcentą. Svarbiausia, kad betoninių konstrukcijų laiptai yra ilgaamžiai, tad kartą juos pastačius likusį gyvenimą nebeteks sukti galvos dėl naudojimo ar tvarkymo.

Kuomet sukurtų betoninių konstrukcijų spalva Jums pabos - galima perdažyti. Dažniausiai pasirenkamos baltos spalvos betoninės konstrukcijos, tačiau tai tikrai ne vienintelis pasirinkimas, tad pagal klientų poreikius sukursime tokius laiptus, kurie puikiai derės prie viso namų interjero.

Betoniniai laiptai - puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybiškų bei ilgaamžių laiptų.