Laiptų projektavimas

Laiptų projektavimo darbai

Svajojate apie tobulus laiptus namuose, tačiau vis atidedate tą mintį? Galbūt laikas pagaliau savo svajones paversti realybe ir tikrai pradėti galvoti apie senų laiptų keitimą naujais? Juolab, laiptų projektavimas kartu su specialistais yra labai greitas ir paprastas. Kai jau turima konkreti idėja, vėliau laiptų gamyba kaina bei montavimas yra taip pat greiti ir paprasti.

Svarbiausia projektavimo darbus palikti tiems, kurie nusimano šioje sferoje ir gali sukurti tokius laiptus, kurie Jums tikrai puikiai tiks bei patiks. Paprasčiausiai norėdami patys sukurti laiptus turėtumėte skirti labai daug laiko detalėms, o daugelis žmonių negali sau to leisti. Taigi, leiskit dirbti tiems, kurie išmano, kaip konkrečioje vietoje įmontuoti konkrečius laiptus.

Laiptų projektavimas yra vienas svarbiausių žingsnių, kuris veda link nuostabiausių laiptų. Nieko keisto, kad šis etapas atliekamas itin atidžiai ir lėtai.

  1. Pirmiausia įvertinama, kokioje aplinkoje planuojate statyti laiptus.
  2. Kuomet matoma aplinka - galima spręsti, kokio tipo laiptai labiausiai tinka. Šiuo metu galima rinktis iš itin plataus pasirinkimo, tad klientai gali drąsiai reikšti savo pageidavimus.
  3. Sekančio žingsnio metu vertinami matmenys, kurie tiksliau padeda suvokti laiptus. Matavimo darbai yra labai kruopštūs ir atsakingi, kadangi jie dažnai nelemia laiptų tvirtumą bei saugumą.
  4. Galiausiai piešiamas konkrečius projektas, kurio metu glaudžiai bendraujama su klientais ir norima jiems paaiškinti, kodėl priimami konkretūs sprendimai. Ne visada viskas paprastai yra įmanoma, kadangi kartais pati patalpa nurodo, kokie laiptai kurioje vietoje labiausiai tinka ir iš kokios medžiagos jie turėtų būti pagaminti. Žinant šias charakteristikas kur kas paprasčiau montuoti laiptus.

Laiptų projektavimo etapas yra labai atsakingas, tačiau tikrai neužima labai daug laiko. Visada stengiamasi prisitaikyti prie klientų poreikių ir ne tik suprojektuoti laiptus, tačiau ir juos sumontuoti per tiek laiko, kiek klientas nori. Visgi, projektavimo metu reikia įvertinanti labai daug detalių, kurios padeda sukurti kur kas gražesnius ir stabilesnius laiptus.

Laiptų projektavimas atliekamas mūsų profesionalų - geriausias pasirinkimas. Darbus atlieka ilgametę patirtį turintys specialistai, kurie domisi technologijomis, taigi tuo pačiu gali pasiūlyti inovatyviausius laiptus net ir neįprastos konstrukcijos namuose.

Mes darbus taip pat atliekame greitai, tad jeigu Jums svarbu, kad nereiktų ilgai laukti, kol galiausiai laiptai atsidurs Jūsų namuose - rinkitės mus. Laikas visada suderinamas individualiai ir tikrai pavyksta nustatyti datą, kuri tenkina visus. Taip pat garantuojame, kad mūsų darbai bus atlikti kokybiškai ir jums neteks jaudintis dėl laiptų tvirtumo ar panaudojimo galimybių. Svarbiausia apsispręsti, kokio tipo laiptai jums labiausiai tinka. Juk esant tokiai plačiai pasiūlai pasirinkti gražiausius, kai visi tokie patrauklūs, gana sunku.

Prieš susitikdami su projektuotoju taip pat galite padaryti namų darbus. Įvertinkite tam tikrus kriterijus ir atsakykite sau į kelis klausimus.

  • Kokio tipo laiptai Jums atrodo tinkamiausi? Kokių norite?
  • Kokio dydžio, kokių matmenų laiptai, pagal Jūsų poreikius, labiausiai tiktų?
  • Ar laiptai gali būti statesni, ar reikia tokių, kurių nuolydis labai lengvas?
  • Kokio platumo laipteliai turėtų būti?
  • Kokio dizaino laiptai labiausiai tiktų?

Preliminariai žinodami Jūsų poreikius specialistai kur kas greičiau ir paprasčiau pasiūlys tai, kas Jums tinka. Svarbiausia, kad su specialistais Jūsų namus greitai papuoš tobuli laiptai.