Porankiai laiptų projektuose atlieka du labai svarbius vaidmenis. Pirmiausia – jie apsaugo, tad ne tik rekomenduojami, tačiau ir būtini. Taip pat, antroji jų funkcija yra dekoratyvinė, kadangi skoningi porankiai gali būti pati svarbiausia visų laiptų elementų dalis. Dažnai mažiausios smulkmenos daro didžiausią įtaką. Tik reikia nuspręsti, kokio stiliaus porankiai labiausiai tinka greta Jūsų laiptų, statramsčių ir jie taps pačia gražiausia viso projekto dalimi.

Porankiai gali būti gaminami pagal individualius užsakymus, tad nesvarbu, kokia yra Jūsų idėja – kreipkitės ir pasistengsime tą idėją paversti realybe ir kuo skubiau įmontuoti Jūsų namuose. Porankiai dažniausiai gaminami iš medžio, kadangi tai viena maloniau medžiagų žmogaus rankai, o lipdamas laiptais jis dažniausiai laikosi. Iš medžio gaminami porankiai nesunkiai integruojami prie bet kokio stiliaus laiptų, tad puikiai tinka tiek klasikiniuose, tiek modernaus stiliaus namuose. Dažnas pasirinkimas ir erdviniai porankiai, kurie manevringai dekoruoja ir tarsi įrėmina statramsčius. Kadangi porankiai dažomi pagal klientų poreikius, jie gali būti ir dažniausiai pasirenkami rudi, ir nestandartiniai – raudoni bei bet kokie kiti, kurie Jums atrodo tinkamiausi.

Pagal individualius užsakymus gaminami porankiai ne tik labai skoningi, tačiau taip pat ir labai tvirti, tad už jų besilaikydami žmonės gali jaustis ramūs, kad tai bus stabili atrama lipant laiptais.

Porankių pavyzdžiai: laiptukalve.lt/musu-darbai.

.