Lenkti laiptai

Lenktų laiptų gamyba

Laiptai - ne tik galimybė pasiekti antrą namo aukštą, tačiau ir svarbus interjero dizaino akcentas, kuris leidžia patobulinti net ir pabodusią aplinką. Lenkti laiptai yra itin dažnas pasirinkimas norint sutaupyti vietos, kadangi jie neužimdami daug ploto vertikaliai kyla į viršų. Lenkti laiptai yra ne tik stilingas, tačiau tuo pačiu ir tvirtas, ilgaamžis bei kokybiškas pasirinkimas.

Renkantis kokybiškus laiptus galima labai sėkmingai suderinti dizaino bei saugumo aspektus, kurių daugelis klientų dažniausiai ir nori. Daugelis žmonių domisi, kiek kainuoja laiptų pakopa ir pagal galimybes stengiasi pasirinkti tinkamiausius laiptus, įvertinti, kokio aukštumo pakopos tinkamiausios. Tiesa, svarbiausia yra vertinti patogumą bei saugumą, tad geriau rinktis daugiau, tačiau žemesnes pakopas, kuriomis patogiai liptų ir vaikai, ir vyresnio amžiaus asmenys. Rekomenduojama pasirinkti laiptų pakopas, tarp kurių yra ne didesnis nei 10 cm tarpas.

Juk saugumas yra pats svarbiausias kriterijus, kurį reikia apgalvoti modeliuojant savo namus. Lietuvoje, kaip ir kitose Europos Sąjungos šalyse, yra nustatyti griežti reikalavimai, kurių laikomės norėdami užtikrinti laiptų saugumą.

Lenkti laiptai pasirenkami ne kiek dėl saugumo, tačiau dažniausiai dėl stiliaus bei išskirtinumo. Lenkti laiptai sukuria dinamikos vaizdą namuose ir kiekvienas asmuo pagal savo poreikius gali nuspręsti, kokie laiptai jiems labiausiai tinka. Lenkimas gali būti daromas laiptų viduryje, labiau viršuje arba apačioje. Laiptų lenkimai manevruoja priklausomai nuo patalpos, kurioje bus laiptai, pozicijos bei kvadratūros.

Ypač populiarūs įmantrios kompozicijos laiptai, kurie užima gal kiek daugiau vietos, tačiau atrodo tikrai labai stilingai, patraukia dėmesį bei tampa pačiu svarbiausiu namų akcentu. Lenkti laiptai gali būti gana tiesūs ir gali būti labai dinamiški, tad pagal poreikius pagaminamas Jums labiausiai tinkamas gaminys, o nuo dizaino kinta ir kaina.