Laiptų turėklai

Laiptų turėklai – ne tik laiptų puošmena, o ir funkcionalios atramos, kurios leidžia saugiai, stabiliai bei stilingai pasiekti pirmą arba antrą aukštą. Tinkamas turėklų pasirinkimas – rimtas darbas, tačiau kartu su mūsų profesionalais tikrai lengvai įmanomas. Kadangi teikiame labai platų turėklų pasirinkimą – tuo pačiu parašysime kelis paprastus patarimus, kurie padės pasirinkti tinkamiausius. Juk ši laiptų dalis paprastai bet kada gali nemažai pakeisti Jūsų namų interjerą. Jeigu vis tiek nepavyksta apsispręsti, kurie turėklai tinka labiausiai – siūlome su mumis susisiekti ir kartu surasime geriausią ir labiausiai Jūsų poreikius tenkinantį variantą. Vidaus ir lauko turėklų gamyba ir montavimas pagal individualius užsakymus. 

Mediniai turėklai

mediniu tureklu gamybaMediniai turėklai labai dažnai pasirenkami dėl estetikos. Jie – itin tvirti, tad suderinamas stilius su apsaugos funkcija. Klaidingai galvojama, kad mediniai vidaus turėklai pasirenkami tik klasikinio stiliaus namuose, kuriuose dažnai norima išlaikyti natūralumą bei paprastumą. Šiuo metu vis dažniau pasirenkami dažyto medžio turėklai, kurie labai estetiškai atrodo ir modernaus stiliaus namuose. Mediniai turėklai gali būti lygaus paviršiaus, gali būti išskirtinio dizaino, raityti ir puošti detalėmis. Apskritai, turėklai gali būti gražiausias visos patalpos akcentas, tačiau labai svarbu juos tinkamai priderinti prie laiptų bei viso kambaryje dominuojančio stiliaus.

 

 

 

 

 

 

 

Laiptų turėklai su stiklo užpildu

stikliniai tureklaiLaiptų turėklai su stiklo elementais dažniausiai pasirenkami moderniuose namuose, kuriuose stengiamasi išlaikyti lengvumo bei šviesumo įspūdį. Stiklas, iš kurio gaminamas laiptų turėklų užpildas, labai tvirtas, tad nereikia baimintis, kad greitai įskils. Stiklo užpildo atspalvis taip pat gali skirtis, tad viskas priklauso nuo stiliaus kuris kuriamas interjere. Kol vieni pasirenka visiškai skaidraus stiliaus laiptų turėklus, tuo tarpu kiti renkasi stiklą su atspalviu, taip suteikdami visai laiptų konsultacijai išskirtinumo bei elegancijos. Jeigu neapsisprendžiate, ar Jūsų laiptų atveju stikliniai turėklai yra geras pasirinkimas – susisiekite, įvertinsime ir patarsime.

 

 

 

 

 

 

 

Metaliniai turėklai

metaliniu tureklu gamybaMetaliniai turėklai yra tikra elegancijos „viršūnė“, kurią dažniausiai renkasi erdvesnių namų turėtojai. Kadangi dažniausiai pasirenkami juodos spalvos turėklai – nenorint, jog patalpa atrodytų apkrauta – reikalinga erdvė. Juolab, šiuo metu labai mėgstami itin dekoratyvūs ir labai puošnūs kalviški turėklai, kurių grožiui atskleisti reikalinga erdvė. Metalas yra manevringa medžiaga, tad pagal kliento poreikius galima sukurti tokius turėklus, kurie bus unikalūs bei vienetiniai. Svarbiausia, kad tokie turėklai yra labai tvirti, amžių sandūroje jie bus visiškai nepakitę, jų atnaujinimui nereikės nei brangių medžiagų, nei priemonių.​ Gaminame įvairius turėklus iš metalo.

 

 

 

 

 

 

 

Nerūdijančio plieno turėklai

nerudijancio plieno laiptai tureklai gamybaPlienas – viena tvirčiausių medžiagų, tad nieko keisto, kas daugelis namuose kuriamų kompozicijų yra montuojamos iš šios medžiagos. Vėlgi, jis kaip ir metalas, labai manevringas, tad klientų poreikiai bus greitai paverčiami realybe. Turite idėją, kurią norite realizuoti greta savo laiptų – tokiu atveju siūlome kuo greičiau į mus kreiptis. Tuo greičiau Jūsų idėja bus paverčiama nuostabiais nerūdijančio plieno turėklais, kurie labai tvirti ir labai puikiai atrodo. Būtent lauko turėklai dažnai gaminami iš šios medžiagos, kadangi ji labai atspasi įvairiems klimato pokyčiams.

 

 

 

 

 

 

 

Vertikalūs ir horizontalūs turėklai

Ieškodami tinkamiausių turėklų pamatysite, kad egzistuoja itin platus stiliaus pasirinkimas. Nors būtent medžiaga gali nulemti, kokie turėklai Jums labiausiai tinka, visgi, daugelis žmonių pirmiausia vertina estetiką, kadangi nori, jog turėklai būtų ne pagalbinė laiptų dalis, tačiau gal net ir pats svarbiausias patalpos akcentas. Taigi, vertikalūs turėklai rekomenduojami tuomet, kai patalpoje yra žemos lubos, kadangi vizualiai jos taps didesnės. Tuo tarpu horizontalūs turėklai padeda erdvę padaryti kur kas platesne.

Nežinote, kokios medžiagos turėklai Jums reikalingi? Sunku apsispręsti, kai pasirinkimas toks platus? Kadangi gaminame ir montuojame turėklus bei laiptus pagal kiekvieno norus, tikrai rasime bendrą sprendimą. Susisiekite su mumis ir mes pagal Jūsų poreikius pasiūlysime tinkamiausius turėklus, kurie ne tik leis patogiai judėti, tačiau taip pat ir papuošti savo namus!