Laiptų gamyba

Laiptų gamybos darbai

Laiptų gamyba yra antrasis žingsnis po projektavimo. Kai jau turimas konkretus projektas, pradedame gaminti laiptus, kurie vėliau bus montuojami konkrečioje vietoje.

Laiptų gamyba pradedama tuomet, kai pasirenkamas konkretus laiptų projektas. Priklausomai nuo kiekvieno kliento poreikių bei namo galimybių pasiūlomos kelios alternatyvos. Keletas pačių populiariausių laiptų:

  • mediniai laiptai - pats populiariausias pasirinkimas gyvenamuosiuose namuose. Mediniai laiptai yra tvirti, estetiškai patrauklūs akiai bei ilgaamžiai.
  • stiklinius laiptus renkasi tie, kurie ieško kažko inovatyvaus bei neįprasto. Stikliniai laiptai, tiesa, yra labai tvirti bei kokybiški, tad juos pasirinkdami tikrai nesuklysite.
  • metaliniai laiptai gyvenamuosiuose namuose nėra labai dažnas pasirinkimas, tačiau kartais tenka gaminti ir juos. Jie taip pat atrodo labai puikiai ir gali būti išskirtinis namų akcentas kuriantis unikalią atmosferą.
  • spiraliniai laiptai rekomenduojami tuomet, kai namuose yra mažai vietos ir projektuojant laiptus bandoma tą vietą kuo labiau išsaugoti. Vertikaliai besisukantys laiptai yra puikus pasirinkimas.
  • konsoliniai laiptai išsiskiria tuo, jog atrodo, kad jie kabo ore. Tai tikrai išskirtinis ir labai unikalus interjero sprendimas puikiai tinkantis tiek klasikinio stiliaus, tiek moderniuose namuose.

Laiptų gamybos metu nuolatos glaudžiai tariamasi su klientu ir siūlomos geriausios alternatyvos. Stengiamasi, kad sukurti laiptai tobulai tiktų klientui. Taigi, gamyba gali kiek užtrukti, tačiau vardan tobulo rezultato - skirti laiko verta. Juolab optimali tuo atveju gali būti ir laiptai kaina.

Laiptų gamybos bei montavimo darbai prasideda nuo laiptasijos montavimo namuose. Tuomet užsakovas gali paprasčiau įvertinti, kaip atrodys galutinis rezultatas, pasižiūrėti, ar pasirinktas laiptų stilius jam tikrai atrodo tinkamas. Žinoma, keisti nebevertėtų, tačiau jau geriau apsigalvoti laiptasijos periode, o ne tuomet, kai visi darbai bus jau atlikti, o laipteliai sumontuoti.

Įvertinus laiptasijos padėtį - sekantis žingsnis yra laiptelių montavimas, kuris gana greitas ir paprastas. Visgi, statybos darbai gali kiek užtrukti, tad rekomenduojame pasirinkti Jums tinkamiausią laiką, kol bus atliekami darbai.

Kuomet laiptai vietoje - laikas pradėti montuoti turėklus, kuriuos pasirinksite jau projektavimo metu. Dažniausiai greta konkrečių laiptų pasiūlome ir labiausiai derančius turėklus, tačiau klientas pagal savo poreikius taip pat gali susirasti jam labiausiai tinkamus. Turėklai yra tokia pati svarbi laiptų elementų dalis kaip ir visi laiptai, tad bendram tobulumui pasiekti - svarbu užsitikrinti visų smulkmenų derėjimą.

Gamybos metu stengiamasi atsižvelgti į smulkmenas, kadangi jos ir garantuoja, kad galutinis rezultatas tenkins klientų poreikius ir tobulai atrodys naujuose namuose. Galite kreiptis jau turėdami konkretų projektą ir žinodami tam tikrus duomenis. Tokiu atveju laiptai greičiau bus pagaminami ir pastatomi Jūsų namuose. Kitu atveju laiptų projektavimo darbus atliekame ir mes patys, tačiau norint geriausio rezultato - teks palaukti.

Laiptų gamyba yra pats svarbiausias sistemos realizavimo žingsnis. Pradėjus jį įgyvendinti - nebedaug liks laukti, kol namus papuoš nuostabūs laiptai. Laiptų gamyba, montavimo darbai, projektavimas, matavimas turi būti paliekamas profesionalams, kuriems tai kasdieninė duona, taigi jie visada padarys geriau, greičiau, kokybiškiau.