Sraigtiniai laiptai

Sraigtinių laiptų gamyba

Sraigtiniai laiptai šiuo metu yra itin populiarūs, kadangi Lietuvoje dažnai statomi nedidelės kvadratūros namai. Kadangi sraigtiniai laiptai padeda sutaupyti daug vietos, jie montuojami ne tik gyvenamuosiuose namuose, tačiau ir butuose per du aukštus. Tai modernus, inovatyvus ir itin skoningas pasirinkimas tiems, kurie nori, kad laiptai būtų namų puošmena.

Ieškodami pačių tinkamiausių laiptų turėtumėte įvertinti šiuos kriterijus:

  1. Pirmiausias ir pats svarbiausias kriterijus turi būti ir yra patogumas bei patikimumas. Įvertinkite tai, kad vaikams bei gyvūnams paprasčiau lipti tiesiais, mediniais laiptais.
  2. Laiptų dydis ir vieta priklauso nuo to, kurioje vietoje planuojate statytis laiptus. Jeigu pačiam sunku apsispręsti – pasitarkite su mumis. Įvertinsime Jūsų namų situaciją ir patarsime kurioje vietoje kurie laiptai yra geriausias pasirinkimas.
  3. Žinoma, laiptų stilius, kuris turi būti derinamas su vidų namų vientisumu. Pavyzdžiui, sraigtiniai laiptai labai puikiai tinka tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere, tad investicija bus ilgaamžė ir skoninga. Jeigu namuose yra mediniai langai – tokiu atveju geriausiai tinka ir mediniai laiptai. Prie plastikinių geriausiai dera metaliniai. Svarbiausia atrasti ne tik medžiagas, tačiau ir spalvinį vientisumą, kuris lengvai pakeičiamas pagal kliento poreikius.
  4. Labai svarbu įvertinti ir tai, kokio aukštumo turėklai būtų, kad už jų būtų patogu laikytis. Spiraliniai laiptai išsiskiria tuo, kad galima pasirinkti iš labai skirtingų turėklų tipų.
  5. Ieškant laiptų taip pat svarbu įvertinti, kokio aukščio laiptų pakopos tinkamiausios, kad namų gyventojai galėtų be jokių problemų liptai laiptais. Pavyzdžiui, vyresniems žmonėms reikia pakopų su žemesniais laipteliais, kad nereikėtų aukštai kelti kojos.
  6. Įvertindami laiptus taip pat pagalvokite, koks apšvietimas bus montuojamas greta laiptų. Tinkamas laiptų apšvietimas užtikrina skoningumą.
  7. Įvertinkite, kokia laiptų forma Jums labiausiai tinka ir geriausiai derės namuose.
  8. Galiausiai, iš kokios medžiagos pagaminti laiptai tinka? Sraigtiniai laiptai dažniausiai būna mediniai, tačiau tai tik galimybė.

Sraigtiniai laiptai – galimybė džiaugtis kokybiškais, gražiais bei skoningais namais!