Turėklai su stiklo užpildu

Stiklas - prabangos bei unikalaus stiliaus medžiaga, kuri dažniausiai pasirenkama ieškant universalumo bei įmantrumo tuo pačiu metu. Turėklai su stiklo užpildu - puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, jog laiptai su turėklais būtų svarbiausiu akcentu kuriančiu išskirtinį interjerą.

stikliniai tureklaiStikliniai turėklai vis dar dažnai apipinami mitais, kurie sutrukdo rinktis šiuos unikalaus dizaino turėklus. Svarbiausia, kad jų priežiūra nėra tokia sudėtinga, kaip dažnai teigia tie, kurie iki šiol niekada neprižiūrėjo tokių turėklų. Paprasčiausiai dėl lygaus paviršiaus jų valymas yra labai paprastas ir greitas. Nereikia pirkti jokių specialių priemonių, kadangi šiltas vanduo ir muilas puikiai pašalins dulkes, o stiklas bus tobulai nuvalytas. Lygiai tokiu pat tirpalu rekomenduojame valyti ir stiklinius laiptus, taigi vienu kartu galėsite atlikti kelis darbus.

Taip pat dėl savo universalumo bei atsparumo purvui stikliniai turėklai dažniausiai reikalauja labai mažai priežiūros, jų nereikia valyti labai dažnai. Turėklus turintys žmonės tikina, kad valymas kartą per kelis mėnesius - puikus sprendimas, kuris garantuoja, kad turėklai su stiklo užpildu atrodys puikiai ir estetiškai.

Turėklai su stiklo užpildu taip pat yra labai tvirti, nors tuo dažniausiai netiki žmonės. Daugeliui stiklas asocijuojasi su trapumu, lengvumu ir atrodo, kad namuose, kur auga vaikai bei gyvūnai - stikliniams laiptams arba iš stiklo pagamintiems turėklams nėra vieta. Tai mitas, kadangi turėklai yra labai tvirti ir puikiai matyti, taigi mažiausieji namų gyventojai bus saugūs greta jų.

Turėklai su stiklo užpildu dažniausiai derinami prie stiklinių arba medinių laiptų, kadangi tiek vienu, tiek kitu atveju galutinis rezultatas bus puikus. Daugelis žmonių teigia, kad stiklas labai pagyvina pabodusį interjerą, tad kai norisi keisti namus - kartais užtenka paprasčiausiai pakeisti turėklus. Juolab, stiklinė laiptasija puikiai tinka tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus namuose.

Turėklai su stiklo užpildu - puikus pasirinkimas ieškantiems kokybės už priimtiną kainą!