Statramsčiai

Susisiekite su mumis dėl laiptų gamybos bet kokiu atveju: ar turite originalią idėją, ar Jūsų poreikiai visiškai standartiniai. Įgyvendinsime Jūsų norus, kad kiekviena laiptuose esanti smulkmena būtų tokia, kokios Jums labiausiai norisi.

Visuma prasideda nuo detalių, tad daug dėmesio skiriame ir statramsčių gamybai. Dažniausiai užsakomi statramsčiai su metaliniais strypeliais. Jie ne tik labai tvirti, tačiau ir puikiai atrodo, tarnauja ilgai, nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Tiesiog įprastai valykite nuo jų dulkes su drėgna šluoste ir jie visada atrodys kaip ką tik iš dirbtuvių. Norintiems ko nors išskirtinio rekomenduojami statramsčiai, kurie gaminami iš medžio. Jie puikiai atrodo tiek klasikinio stiliaus, tiek moderniuose namuose, taip pat, jie labai tvirti, nekeičia savo išvaizdos ilgus metus, prižiūrėti galima taip pat tiesiog šlapia šluoste.

Turėklų statramsčiai kuriami derinant darbus su kalviu. Tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai ieškote kažko unikalaus. Galbūt norite, kad Jūsų laiptų strypeliai kiltų tarsi vijokliai į viršų? O gal Jums labiausiai patinka modernaus stiliaus tiesūs statramsčiai, kurie “lipa vienas ant kito”? Galimybės beveik neribotos, tad susisiekite su mumis ir jie padės svajonių laiptų projektą įgyvendinti Jūsų namuose.

Statramsčių pavyzdžiai laiptukalve.lt/musu-darbai