Laiptai su metaline laiptasija

Laiptų su metaline konstrukcija gamyba

Neįprastos konstrukcijos namuose arba bandant sutaupyti kuo daugiau vietos dažnai pasirenkami laiptai su metaline laiptasija. Tai yra modernus laiptų sprendimas, puikiai tinkantis tiek moderniuose, tiek klasikinio stiliaus namuose. Metalinė laiptasija gaminama iš metalo ir pagal poreikius gali būti padengiama norima spalva, priderinama prie Jūsų namuose dominuojamo interjero.

Nuostabu tai, kad laiptai su metaline laiptasija gali būti labai įvairūs bei išskirtiniai, suteikiantys Jūsų namams jaukumo bei unikalumo įspūdį: su posūkiu, uždari, atviri ir bet kokie kiti, kokių jūs pageidaujate.

Laiptai su metaline laiptasija gali būti kelių rūšių:

  1. Centrinė laiptasija. Tokiems laiptams yra naudojama viena laiptų sija, kuri yra tvirtinama prie laiptų pakopos. Kiekvienas laiptų projektas yra labai individualus ir jo konstrukcija gali būti tiek plati, tiek siaura.
  2. Dviguba laiptasija. Kitas pasirinkimas - laiptai su dviguba laiptasija, kurie taip pat kinta priklausomai nuo kiekvieno individualaus projekto. Šie laiptai labai mėgstami, kadangi jie atrodo kur kas lengvesni, tad puikiai tinka nedidelės kvadratūros namuose, modernaus stiliaus kambaryje. Laiptų konstrukcijoms yra naudojami metaliniai vamzdžiai, kurie dažniausiai yra išraityti, tad atrodo lengvai ir jaukiai. Pagal poreikius galima pasirinkti norimo metalo spalvą, keisti ją.
  3. Išcentruota laiptasija. Dar vienas pasirinkimas yra laiptai su metaline laiptasija, kuri yra išcentruota. Vienas laiptų pakopos kraštas yra įtvirtinamas į sieną, o kitas kabinimas prie metalinės konstrukcijos.

Metalinė laiptasija savo spalva bei stiliumi varijuoja priklausomai nuo kiekvieno žmogaus poreikių bei galimybių. Dažniausiai pasirenkamos šviesių spalvų laiptasijos, kadangi jos suteikia namams jaukumo ir lengvumo, atrodo skoningai. Planuojant laiptus taip pat įvertinkite, kokį apšvietimą galvojate derinti prie dominuojančio stiliaus. Svarbiausia - vientisumas.