Stikliniai laiptai

Stiklinių laiptų gamyba

Stiklas - viena prabangiausiai atrodančių interjero detalių, kuris akis patraukia savo išskirtinumu, blizgumu bei universalumu. Stikliniai daiktai bei baldai puikiai dera bet kokio stiliaus namuose, kuria jaukumą ir tuo pačiu išskirtinumą. Ne veltui stikliniai laiptai yra toks dažnas lietuvių pasirinkimas tiek biuruose, tiek gyvenamuosiuose namuose.

Siekiant užtikrinti saugumą stiklinės pakopos uždengiamas specialia neslidžia danga ir taip laiptai įgauna dar daugiau funkcionalumo.

Daugelis klaidingai galvoja, kad stiliniai laiptai yra labai jautrūs ir kiek didesnis žingsnis aštriais batais gali suskaldyti stiklą. Naudojant šiuolaikines technologijas stikliniai laiptai gaminami itin atsargiai ir įvertinus didelio svorio poreikį. Stikliniai laiptai nėra trapūs. Tai itin tvirta statybinė medžiaga, kuri išlaiko didelį svorį, smūgius... Kadangi funkcionalumas akivaizdus - telieka įvertinti estetiką, kuri tikrai patraukia dėmesį, atrodo labai išskirtinai ir sukuria namams unikalumo įspūdį.

Didelis pliusas yra tai, kad stiklines grindis valyti yra labai paprasta ir patogu. Klaidingai galvojama, kad jų valymas yra toks sudėtingas kaip ir langų. Nereikia jokių ypatingų priemonių, kadangi šiltas vanduo, muilas ir sausa šluostė gali atgaivinti net ir seniai statytus stiklinius laiptus. Juolab, stikliniai laiptai tikrai nesibraižo, tad neliks dėmių arba įbrėžimų, kurių nebūtų galima išvalyti naudojant paprasčiausią vandenį.

Stikliniai laiptai yra gaminami iš kelių sluoksnių stiklo, taip užtikrinant jo tvirtumą bei stabilumą. Žinoma, kuo didesnis stiklo lakštas ir kuo daugiau stiklo sluoksnių reikia - tuo laiptai bus brangesni. Kiekvienu atveju detali konsultacija su mumis padės Jums įvertinti savo galimybes bei nuspręsti, kokie laiptai tinka labiausiai. Dažniausiai rekomenduojami tokie laiptai, kurių viena kraštinė remiasi į sieną. Jeigu Jūsų namuose tokios galimybės nėra - dažniausiai siūloma didinti stiklo storį taip siekiant užtikrinti tvirtumą bei stabilumą.

Stikliniai laiptai yra neįprastas, tačiau labai sėkmingas pasirinkimas. Jeigu norite savo namus papuošti neįprastai laiptais, kurie gali tapti svarbiausi namo puošmenos akcentu - rinkitės iš stiklo gamintus laiptus.